"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Funkcjonowanie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Podgrodzie Toruńskie" współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Celem operacji jest realizacja Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2016-2023, zadań wynikających z umowy przyznania pomocy oraz sprawne wdrażanie planu komunikacji. Planowane efekty: realizacja wskaźników określonych w LSR.
2021-04-23

KURSY JĘZYKOWE MÓWISZ - MASZ

MÓWISZ - MASZ :)

 

W ramach projektu pt. „W Kujawsko-Pomorskiem Mówisz-Masz-certyfikowane szkolenia językowe” są organizowane kursy językowe.

 

Do tej pory przeszkolono już około 3,5 tysiąca osób, co otworzyło im wiele nowych możliwości zawodowych.

W związku z pandemią koronawirusa, zmieniły się warunki udziału w projekcie.

Obecnie więcej osób może skorzystać ze szkolenia oraz otrzymać certyfikat językowy.

Zachęcamy do zgłoszenia się do projektu osób:

- z wyższym wykształceniem;

- powyżej 18 roku życia.

Jeśli, więc wcześniej nie mogli Państwo wziąć udziału w projekcie z uwagi na posiadanie wykształcenia wyższego lub wiek poniżej 50. roku życia, to teraz zachęcamy do rekrutacji !

 

Aktualnie prowadzone są zapisy na zajęcia stacjonarne (180 h kursu angielskiego, niemieckiego lub francuskiego), które na początku będą odbywać się online, a po zdjęciu obostrzeń związanych z COVID-19 będą realizowane stacjonarne w toruńskich szkołach językowych. Alternatywą jest także, krótszy kurs 60 godzin, który będzie się odbywał jedynie online.

Serdecznie zapraszamy na stronę www projektu : https://www.projektmowiszmasz.pl/rekrutacja i zachęcamy do zapisów!

 

W razie pytań, poniżej zamieszczam dane kontaktowe do pracowników projektu:

zapisy@projektmowiszmasz.pl

tel. 507 927 366

Obszary działania